Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

 nutrendporadna

 

10 km: 

 

PŘED ZÁVODEM 

Endurosnack gel - Dejte si cca 20 minut před závodem půl sáčku gelu, který skvěle chutná a hlavně vás nakopne. Hlavní složkou je Palatinose, což pro vás znamená, že získaná energie z gelu se do těla uvolňuje postupně.
Odkaz na produkt 
 

VO2 BOOST: K Endurance gelu se skvěle hodí VO2 BOOST. Cca 45 minut před startem si dejte 2 tablety. Díky nim celý Night Run lépe udýcháte a tím zlepšíte váš výkon. Kyslík je pro běžce jedna z nejdůležitějších věcí :-D

Odkaz na produkt

  

BĚHEM ZÁVODU

Endurance gel: V půlce závodu využijte zbytek Endurance gelu. Dodá vám další energii pro těžké kilometry, které ještě zbývají. 

Odkaz na produkt 

Carbosnack gel: Pokud Vám nebude stačit Endurosnack gel, máme na stánku Nutrend k dispozici gel, který obsahuje rychlou energii. Když už cítíte tzv. "těžké nohy", třeba 2 km před koncem, gel vám pomůže překonat krizi. 

Odkaz na produkt

Magneslife: Často se stává (hlavně ve velkém vedru), že při závodě dostanete křeče. Magneslife je pohotovostní shot, který funguje téměř okamžitě. Jeho využitelnost je také na malátnost, bolest hlavy a podobné problémy, které vás mohou potkat před závodem. Proto doporučujeme dát si jeden shot i ráno před tím, než pojedete na Night Run. 

Odkaz na produkt

PO ZÁVODĚ:

Regener: Aby jste mohli ráno po závodě bez problému fungovat a užít si neděli, připravili jsme pro vás produkt, který je to nejlepší, co si můžete dát na regeneraci. Obsahuje minerály a vitamíny, které doplníte a pomůžete tělu dostat se do rovnováhy. Regener doporučujeme konzumovat pomalu. Cca 20 minut. 

Odkaz na produkt

--------------------------------------

 

5 km:

 

PŘED ZÁVODEM:

Gutar Energy Shot: Jeden shot vám pomůže zkoncentrovat se na závod. Na startu budete připraveni a soustředěni. Obsahuje extrakt z Guarany a zeleného čaje. Výhoda je, že neobsahuje cukr. Doporučujeme vypít cca 30 minut před startem. 
Odkaz na produkt

 

BĚHEM ZÁVODU:

Carbonex:  Během závodu může dojít ke krizi a vy v tu chvíli potřebujete něco, co rychle zafunguje. Kromě gelů máme i rozpustné tablety, které dodají energii za pár minut. Velká výhoda je rychlá vstřebatelnost a praktičnost. Každá tableta je zvlášť zabalena.

Odkaz na produkt

 

PO ZÁVODĚ:

 

Magneslife Active Drink: Jeden drink po závodě vám doplní minerály v těle, doplní tekutiny a pomůže k regeneraci svalů. Je vytvořen na kratší tratě do 60 minut. 
Odkaz na produkt

---------------

 

Pitný režim

 

Isodrinx: Nejdůležitější pro běžce je doplňovat tekutiny. Náš Isodrinx si rozmíchejte ve vodě a popíjejte po celou dobu závodu. Udržíte správnou hydrataci organismu a také potřebné minerální látky. 

Odkaz na produkt

 

slevanutrend

Sdílet

Články

Josef Dostál přijede do Prahy
Bronzový medailista z Tokia Josef Dostál přijede do Prahy na NN NIGHT RUN
Chyby, kterých se začátečníci dopouštějí
Když začínáte, není nic špatného na tom, prokládat běh chůzí.