Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Záštity a celebrity

Sdílet

Články

Pitný režim a sport
Správný pitný režim před, při a po sportu je naprostou nezbytností jak u rekreačního, tak i vrcholového sportovce.
COMBI PROTEIN - správná volba po sportovním výkonu
Proteinový přípravek COMBI PROTEIN se může pochlubit unikátním složením, které nemá žádný jiný produkt dostupný na českém trhu.
Výživa po běžeckém závodu
Závod máte za sebou, zúročili jste své několikaměsíční intenzivní tréninky a určitě jste byli odměněni skvěle podaným výkonem. Možná jste měli i tu čest postavit se na pódia vítězů.
Výživa týden před plánovaným závodem
Půlmaraton, běh ve vysokém tempu, například Night run,nebo v delším časovém úseku, například 1-1,5 hodiny, vyžaduje jistá výživová specifika, aby sportovec byl schopen v „den D" podat maximální výkon.
Trénujte jako hobík, ale stravujte se jako profesionál
K tomu, abyste si zaběhli osobák nebo měli z běhu dobrý pocit, nepotřebujete trénovat jako profesionál. Každopádně se stravou je to trochu jinak. Tam neexistují ústupky a měli byste na ni dbát nejen s ohledem na váš sportovní výkon, ale i na celkové zdraví. Rozdíl ve stravě vrcholového sportovce a hobíka je jen v kvantitě a četnosti, ale rozhodně ne v kvalitě.
STRAVA MŮŽE ZLEPŠIT VÁŠ SPORTOVNÍ VÝKON. 6.díl
Každý sportovec se snaží dosáhnout maximálníhovýkonu v rámci svých možností. Výkon je ovšem závislý na stravě více, než si většina z nás uvědomuje.