Výživa po běžeckém závodu
Závod máte za sebou, zúročili jste své několikaměsíční intenzivní tréninky a určitě jste byli odměněni skvěle podaným výkonem. Možná jste měli i tu čest postavit se na pódia vítězů.
Spolehlivý spojenec proti pocení Borotalco poběží s vámi
Oblíbená italská značka deodorantů Borotalcoje novinkou na českém trhu a při závodech Night Run provoní váš startovní set.
NIGHT RUN Hradec Králové 2015 opět v rekordní účasti
V letošním roce druhá zastávka běhů nočním městem zamířila tentokrát do Hradce Králové a byla to opět velká sportovní událost pro širokou veřejnost a opět zlomila účastnický rekord.
NIGHT RUN HRADEC KRÁLOVÉ očima kamery.
Video ze sobotního NIGHT RUN v Hradci Králové
Centrum Ostravy zažilo velkolepou premiéru 2015
V sobotu 18. dubna večer se Masarykovo náměstí v Ostravě zaplnilo běžci 2. ročníku zážitkového nočního běhu NIGHT RUN a AVON BĚH 2015.
Poslední pokyny před akcí NIGHT RUN OSTRAVA
Výživa týden před plánovaným závodem
Půlmaraton, běh ve vysokém tempu, například Night run,nebo v delším časovém úseku, například 1-1,5 hodiny, vyžaduje jistá výživová specifika, aby sportovec byl schopen v „den D" podat maximální výkon.
Zrodil se Pražský běžecký pohár, je tu nová výzva
Tak to tu ještě nebylo. Ale bude! V Praze, kde se každý týden koná klidně čtyři pět i víc závodů, chyběl regionální seriál. Který by vytvořil další pocit sounáležitosti běžců i pořadatelů a po celý rok držel v motivačním napětí závoďáky všech kategorií.
Hlavním partnerem seriálu Night Run je i letos CEP
značka inteligentního sportovního oblečení prémiové kvality made in Germany. Jednou z novinek kolekce CEP jaro/ léto 2015 jsou běžecké kompresní podkolenky a návleky ULTRALIGHT. Ultralehké, ultraefektivní – pro maximální výkon.