Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

NN NIGHT RUN míří do Salónu republiky

Již více než osm set běžců je přihlášeno

Již více než osm set běžců je přihlášeno

Memoriál Jiřího Soukupa
soukup 

Již více než osm set běžců je přihlášeno na třetí díl populárního seriálu NN NIGHT RUN Hradec Králové, který byl 3x přeložen z důvodu C19. Ten se odehraje v Hradci Králové na atraktivní trase. Než se rozběhnou velké závody pro dospělé, je připravena trať pro nejmenší dětské kategorie závodu 211 KIDS CUP. Zde si všichni děti doběhnou pro krásnou novou medvídkovou medaili.

Po startu na Velkém náměstí se běžci na pět kilometrů v rámci AVON běhu vydají rovnou k řece, pak poběží kousek podél Labe, přeběhnou most, po kterém vede i Gočárův silniční okruh kolem města, a poběží zpět do centra. Bude následovat další přeběh vody po Tyršově mostě a pak příjemnou cestou po nábřeží opět až ke Gočárovu okruhu, tentokrát na jižním okraji města. Pak už bude člověk zase v centru města, vyběhne Gočárovy schody a může finišovat do cíle.

Stejnou trasu poběží i závodníci na deset kilometrů NN NIGHT RUN, akorát most na severním kraji města podběhnou a poběží po rovné cyklostezce na Plácky. Tam běžci přeběhnou most a budou pokračovat směrem na Věkoše. Jakmile podběhnou most pod městským okruhem na cestě zpět, napojí se zpět na pětikilometrový okruh. Jelikož běžci na deset kilometrů startují jen o deset minut později než závodníci na poloviční distanci, dá se očekávat, že v druhé polovině budou mít na trati trochu více rušno. Někomu to může vadit, ale většinu běžců předbíhání ostatních jen motivuje k vyššímu tempu.

Dík sedmému ročníku se již může hradecký NN NIGHT RUN klidně nazývat tradiční a zároveň největší běžeckou akcí v Hradci Králové. Letos se uskuteční pod záštitami Hradec Králové, Královéhradeckého kraje a europoslance Tomáše Zdechovského. A také on se postaví na start pětikilometrového závodu.

Aktuálně je již přihlášeno více než osm set závodníků od nejmenších dětí až po veterány, kdy lze najít nejvyšší věkovou kategorii nad šedesát let, u muž i u žen. Ve startovní listině lze najít i početnou skupinu přihlášenou na NUTREND FAMILY RUN, což je nesoutěžní běh. Není ale třeba bát se, že by na někoho nezbyla krásná medaile v designu šelmy, kočičky nebo lišky. „Medailí je dost, jsme připraveni,“ usmívá se šéf pořadatelského týmu Tomáš Pavel a dodává: „Vyprodáno nebude a všichni jsou vítáni. Hlavně rodiny, je připraven obrovský doprovodný program po celé odpoledne!“

Pojišťovací skupina NN Group zajišťuje finanční budoucnost lidem už přes 175 let a působí v 18 zemích světa. Dlouhá léta je hlavním sponzorem desítek velkých běžeckých akcí po celé Evropě a v Asii, včetně maratónů v Rotterdamu a Okinawě a závodu San Silvestre Vallecana v Madridu. Je také hlavním partnerem profesionálního běžeckého týmu NN Running Team, ale nezapomíná ani na volnočasové běžce. V České republice je NN už šestým rokem generálním sponzorem série zážitkových běhů pro celou rodinu NN Night Run, kde si radost ze společného běhu prožily již statisíce běžců. Pro NN je kvalita života v každém věku to nejdůležitější poslání a pohyb a zdravý životní styl je předpokladem k tomu, abychom si mohli vychutnat každý den naplno. Co v mládí naběháš, ve stáří jako když najdeš.

  

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost v ČR

NN Životní pojišťovna působí na českém trhu již od roku 1992, kdy pod názvem Nationale-Nederlanden začala jako první zahraniční pojišťovna nabízet pojistnou ochranu a pomoc se zajištěním blízkých.

 NN Penzijní společnost pak zahájila svou činnost v ČR v roce 1995 pod názvem Průmyslový penzijní fond. Nabízí výběr z několika účastnických fondů s rozdílnou investiční strategií, díky čemuž si klienti mohou zvolit míru rizika i možného výnosu. Od roku 2013 klientům umožňuje správu spoření přes online portál Moje NN, který se rozšířil i na obsluhu životního pojištění. www.nn.cz

 

NN Group

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost jsou součástí finanční skupiny NN Group, která své služby poskytuje 18 milionům klientů v 20 zemích světa včetně Japonska, kde o ně pečuje 15 000 zaměstnanců. NN Group navazuje na 170letou tradici v oboru finančních služeb. Její název je odkazem na pojišťovnu Nationale‑Nederlanden, pod jejíž vlajkou NN v minulosti působila i u nás. NN Group se zaměřuje především na životní pojištění, důchodové spoření a investiční management, v některých zemích ale poskytuje i bankovní a další pojišťovací služby.

 

NN Running Team

Tým složený z nejlepších současných vytrvalostních atletů světa podporovaný finanční skupinou NN Group. Mezi nejslavnější členy patří třeba hvězdný Eliud Kipchoge, olympijský vítěz a držitel oficiálního i neoficiálního rekordu v maratonu, nebo Joshua Cheptegei, světový rekordman v běhu na 5 000 m a 10 000 m.

Sdílet