Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Auto Palace vystaví na závodě v Brně populární SUV

Brno Jih

Brno Jih

Na závodě v Brně 27. května nebude chybět prodejce vozů Peugeot ze společnosti Auto Palace. Přítomnost tohoto koncesionáře na naší akci asi málokoho překvapí, vždyť multiznačková skupina Auto Palace, do které tento prodejce vozů Peugeot patří, je jednou z těch, která hýbe automobilovým businessem v Česku.

Ovšem nejen v Česku, Auto Palace Group je totiž součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 a působí v 8 zemích Evropy. U nás funguje společnost Auto Palace od roku 1991, značku Peugeot si ovšem zařadila do svého portfolia až o pěkných pár let později. Ovšem každopádně dobře udělala, protože o peugeoty je zájem, a to nejen ze strany brněnské klientely. A jaký model vám brněnský prodejce přiveze ukázat? Jedná se o druhý nejprodávanější osobní model značky v Česku, SUV Peugeot 3008. 

Tento vůz se určitě stane vašim horkým kandidátem, pokud pokukujete po čtyřkolce. S plug-in hybridním motorem poskytuje Peugeot 3008 Hybrid4 plnohodnotný pohon 4x4 a navíc drží emise pevně na uzdě. Chybu ovšem neuděláte ani s klasickou předokolkou s benzínovým či dieselovým motorem. Stačí ji vybavit doplňkem Advanced Grip Control, který vám usnadní každou cestu. Kromě toho můžete vybírat z bohaté nabídky asistenčních systémů včetně fascinujícího nočního vidění. Aktuálně pořídíte Peugeot 3008 za akční cenu 680 500 Kč a pětiletou záruku dostanete zdarma

 

Chcete si vyzkoušet SUV Peugeot 3008 na vlastní kůži? Navštivte koncesionáře Auto Palace na adrese Řípská 22, Brno.

Sdílet