Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

CHARITY NN NIGHT RUN 2

Charitativní virtuální výběh po celé ČR

Charitativní virtuální výběh po celé ČR

VIRTUÁLNÍ CHARITATIVNÍ BĚH pro pomoc seniorům

Kdy: 1. 11. - 21. 11.  2020

Kde: kdekoliv v ČR v noci i ve dne!

Distance: symbolických závodních/nezávodních 3 KM - můžeš běžet na čas a pak nahrát čas do výsledků s tvou fotkou výkonu z hodinek, či mobilu. Bude neoficiální výseldková listina na 3 km, kde bude tvé jméno, fotka výsledku a výsledek. Průběžně uvidíš i své umístění.

Startovné: 300 Kč + možný příplatek dle nabídky 

Startovné obsahuje:

  • Startovní virtuální číslo do mailu se jménem a částkou, kterou pomáháš
  • zviditelnění na instagramu s hastagem #selmapomaha
  • kovová malovaná medaile ŠELMA 2020
  • certifikát
  • výsledkovou listinu, kdo nahraje svůj výsledek
  • tombolu pro všechny
  • slevy od partnerů
  • sleva na startovné na závody v systému eventreg.cz
  • možnost objednat si tričko NN NIGHT RUN

Registrace: http://www.eventreg.cz od 16. 10. do 20. 11. 2020

Startovné: 300 Kč + možnost dobrovolného příspěvku, který si vybereš v registraci

Do 19. 11. možno převodem a 20. 11. do 16:00 hodin pouze platební bránou.

Konec registrace je 20. 11. ve 16:00 hodin.

Na koho přispíváme? Na pomoc seniorům v této těžké době

Cíl: 200 000 kč

Tombola 25. 11. 2020 o zajímavé a hodnotné ceny

 

#selmapomaha 
Nadace

ŠELMO,

Chybí Ti závody a vše okolo závodní sezóny? Nebaví tě jen trénovat a nic nedělat? Co se zvednout z gauče a jít si ven zaběhat a ještě k tomu pro dobrou charitativní věc. Jako šelma vyhlašuji novou výzvu, která se Ti bude určitě líbit. Zapoj se se mnou do CHARITY NN NIGHT RUN 2/Běh na podporu seniorů/,který podpoří Nadaci Krása pomoci. V této době je strašně důležité pomáhat právě našim seniorům. Akce není závod, ale charitativní výběh. Je to již druhá edice. Při první části jste vyběhali 155 500 Kč, a celá částka putovala do Nadace Krása pomoci a přispěla na pomoc seniorům při první vlně pandemie. 


PROPOZICE a registrace najdeš zde:

https://www.night-run.cz/clanky/-241-virtual-charity-nn-night-run.htmlPo skončení výběhu vám rozešleme e-mail s certifikátem a poštou kovovou medailí ŠELMY.

VIRTUAL CHARITY NN NIGHT RUN pomáhá seniorům
Spojili jsme se s Nadací Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté, která podporuje a v této době na maximum pomáhá seniorům.

Nadace Krása pomoci podporuje již od r. 2008 seniory a pomáhá jim prožít důstojné stáří doma. Aktuálně se soustředíme nejen na rozvoz nákupů, zajištění léků a ochranných pomůcek, ale také na problematiku sociální izolace seniorů. Je prokázáno, jak špatný vliv má ztráta sociálního kontaktu na zdraví a psychický stav starších osob. Odloučení může představovat stejné riziko, jako je samotná nákaza. Proto se snažíme reagovat rychle – pracujeme na projektu Psychoterapeutická linka pro seniory do domácností, domovů pro seniory či nemocnic. Chceme zprostředkovat pokojové květiny do uzavřených domovů. Plánujeme podpořit mezigenerační sdílení zapojením (před)školáků do výroby maskotů a křížovek seniorům pro zkrácení dlouhé chvíle. Zapojujeme dobrovolníky na kamarádské hovory po telefonu a mnoho dalšího. Děkujeme všem běžcům za podporu toho, co děláme!


Pokud se vám myšlenka líbí, budete mít možnost také vyzvat své kamarády a známé, a sdílet ji, kde vás napadne.Jakmile dorazí Vaše číslo do mailu, můžete ho hned nasdílet na sociálních sítích a napsat pomáhám seniorům, poběž se mnou! Speciální pro tento účel jsme vytvořili nový hashtag:

#SELMAPOMAHA

 

Sdílet